Get Adobe Flash player

 

Gesponsord door
Centraal Zuid-Limburg

 

 

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers online.

Coronavirus

Aan alle belangstellenden in onze vereniging,
 
De ontwikkelingen rond het coronavirus  en de persconferentie van 12 maart  naar aanleiding daarvan, zijn  voor het bestuur van Harmonie Sint Gerlachus aanleiding om een  nader standpunt in te nemen over te nemen maatregelen voor onze vereniging. Naar aanleiding van de adviezen van de overheid en, afgeleid daarvan, de adviezen van KNMO/LBM heeft het bestuur in overleg met de dirigent besloten alle activiteiten van de harmonie met ingang van vrijdag 13 maart voor een periode van 4 weken op te schorten. Daarmee vervallen alle lessen, repetities en andere activiteiten die voor deze periode op de agenda stonden. Over drie weken zal het bestuur besluiten, afhankelijk van de situatie op dat moment, of alle activiteiten weer opstarten of dat de termijn verlengd wordt. 
Voor vragen kunnen jullie je richten tot het bestuur, bij voorkeur via het secretariaat (secretariaat@gerlachus.nl ).
 
Met vriendelijke groet
Het bestuur van Harmonie Sint Gerlachus